Hedef Beyt Hotel Telefon
Hedef Beyt Hotel Whatsaap
Hedef Beyt Hotel Rezervasyon
beyaz

Kuşadası Yolu Pamucak Sahili Selçuk/ İZMİR
07410 Selçuk / İzmir

Aile Suit Oda

66 m2 1 Çift Kişili + 3 Tek Kişilik 5 Yetişkin 2 Banyo

Otelimizde toplamda 3 adet bulunan Aile Suit odalarımızda lüks, rahat ve ferah bir tatili bir arada sunuyoruz. Aile Suitleri eşsiz Pamucak Sahilinin manzarasına sahiptir. Birbirine bağlantılı 3 odadan oluşmaktadır.

Connection Aile Odası

40 m2 1 Çift Kişili + 2 Tek Kişilik 3 Yetişkin 2 Banyo

Otelimizde toplamda 6 adet bulunan aile odalarımız ile misafirlerimiz hem yan yana 2 ayrı odada kalıp rahatlığı hem de istediği anda yan odaya geçişi sağlayarak çocukları ile birlikte bir tatilin keyfini yaşamaktadır.Birbirine bağlantılı (arasında kilitlenebilen kapı vardır.) yan yana 2 odadan oluşmaktadır.

Büyük Oda

35 m2 1 Çift Kişili + 1 Tek Kişilik + 1 Ranza 3 Yetişkin 1 Banyo

Otelimizde toplamda 6 adet bulunan büyük odalarımızda misafirlerimiz çocuklarından ayrı kalmaksızın geniş odalarımızda tatil keyfi yaşamaktadır. Büyük odalarımız 35 m2 tek gözlü odalarımızdır. Standart odalardan daha geniş olup odada 1adet çift kişilik, 1 adet tek kişilik yatak ve ranza bulunmaktadır.

Deniz Manzaralı Oda

21 m2 1 Çift Kişili + 1 Tek Kişilik 3 Yetişkin 1 Banyo

Otelimizde toplamda 24 adet bulunan deniz manzaralı odalarımızda Pamucak Sahilinin eşsiz manzarası eşliğinde tatil keyfi sunuyoruz. Deniz manzaralı odalarımız 21 m2 odalarımızdır. Odalarda 1 adet çift kişilik yatak, 1 adet tek kişilik yatak veya 3 tek kişilik yatak şeklinde iki farklı dizayn bulunmaktadır.

Standart Oda

21 m2 1 Çift Kişili + 1 Tek Kişilik 3 Yetişkin 1 Banyo

Otelimizde toplamda 90 adet bulunan standart odalarımızda ferahlık, rahatlık ve sıcak bir ortam sağlayarak misafirlerimize tatil keyfi sunuyoruz. Standart odalarımız 21 m2 tek gözlü odalarımızdır. Odalarda 1 adet çift kişilik yatak, 1 adet tek kişilik yatak veya 3 tek kişilik yatak şeklinde iki farklı dizayn bulunmaktadır.

Manzarasız 1. Kat Oda

21 m2 1 Çift Kişili + 1 Tek Kişilik 3 Yetişkin 1 Banyo

Otelimizde toplamda 14 adet bulunan manzarasız odalarımız 1 Katta yer almakta olup restoran çatısı veya kapalı havuzlar çatısı manzarasına sahiptir.21 m2 tek gözlü odalarımızdır. Odalarda 1 adet çift kişilik yatak, 1 adet tek kişilik yatak veya 3 tek kişilik yatak şeklinde iki farklı dizayn bulunmaktadır.

Balayı Paketi

Unutulmaz bir balayı deneyimi için özel olarak tasarlanmış odamızda romantizmin keyfini çıkarın. Odaya kahvaltı, meyve tabağı , güller ve bir çok olanaklarla dolu bu paket, unutulmaz bir balayı tatili için sizi bekliyor.

Oda Servisi

Otelimizde konforunuz için özenle hazırlanan oda servisi ile en sevdiğiniz lezzetleri odanızın konforunda deneyimleyin. 24 saat hizmet veren yiyecek içecek servisimiz, zengin menü seçenekleri ve hızlı teslimatıyla konaklamanızı unutulmaz kılacak.